19. január 2022 / Meniny má Drahomíra, Mário

Podmienky používania

Sme radi, že Vám môžeme predstaviť náš nový kreatívny portál, kde nájdete rôzne nápady na tvorenie nie len pre deti, ale aj rodičov. Deti sú kreatívne, preto sa neváhajte podeliť s nami a ostatnými, čo zaujímavé ste so svojimi drobcami vytvorili.

Stačí sa u nás zaregistrovať a môžete pridávať nápady úplne zadarmo.

Podmienky používania:

  1. Každá pridaná fotografia musí byť dielom autora, ktorý ju na stránku VYTVORME.si pridal, alebo je možné použiť fotky tretích strán, avšak je potrebné uviesť zdroj, odkiaľ boli fotky čerpané.
  2. Fotografie pridané medzi nápady na VYTVORME.si môžu byť použité na propagáciu skupiny rodinných portálov www.KAMSDETMI.sk, www.VYTVORME.si, www.DENNETABORY.sk a propagáciu marketingových aktivít súvisiacich s prevádzkou týchto portálov, ako aj v rámci materiálov, v ktorých budú aj v budúcnosti portály prezentované. Fotografie môžu byť zverejnené aj na stránkach našich partnerov, môžu byť súčasne vystavené na výstavách, ako aj prezentované v katalógu príp. v iných printových výstupoch propagujúcich skupiny rodinných portálov. Autor pridaním fotografie udeľuje OZ PRELIEZKA výslovný a bezodplatný súhlas so zaradením mailovej adresy do zoznamu e-mailových adries OZ Preliezka a s použitím fotografií na ich ďalšie použitie, a to na verejné vystavenie diela, vyhotovenie rozmnoženín diela v súvislosti s propagáciou OZ PRELIEZKA na propagačných tlačovinách, prospektoch, katalógoch, inzertných časopisoch, sprístupňovanie diel verejnosti prostredníctvom internetu na našich stránkach www.VYTVORME.si, www.KAMSDETMI.sk, www.DENNETABORY.sk v neobmedzenom rozsahu, pričom súhlas sa udeľuje na dobu neurčitú a v neobmedzenom náklade.
  3. Do galérie je zakázané pridávať fotografie, ktoré sú v rozpore so zákonmi SR a dobrými mravmi. OZ Preliezka si vyhradzuje právo takéto fotografie neuverejniť.
  4. Taktiež je možné pridávať aj videonávody prostredníctvom youtube. Stačí pridať pri pridávaní nápadu ID videa z youtube, označené boldom v príklade. Napr. https://www.youtube.com/watch?v=aSz889hdsMY
  5. Budú zverejnené len nápady, ktoré budú správne vyplnené a nebudú sa ešte na stránke nachádzať.

VIZITKY

Pridávanie vizitiek je spoplatnené 20 kreditmi. Spropagujte prostredníctvom vizitky práve tu Vašu tvorivú dielničku, obchodík, tvorivú službu. Dajte o sebe vedieť priamo cieľovej skupine. Ak máte otázky týkajúce sa propagácie u nás, neváhajte nás kontaktovať na info@vytvormesi.sk.

BAZÁR

Vytvorili Ste niečo zaujímavé, krásne háčkované veci, handmade výrobky alebo bio pochúťky pre detičky. Neváhajte po ponúknuť cez našu stránku úplne zadarmo.

Ak Vám chýba nejaká kategória, alebo máte nápad na vylepšenie, budeme radi ak nám napíšete na info@vytvormesi.sk do predmetu nezabudnite napísať “feedback”.

Ďakujeme a tešíme sa na vaše nápady.

Tím VYTVORME.si