19. január 2022 / Meniny má Drahomíra, Mário

Michal Moško
Michal Moško

Michal je špecialista na nákup a predaj médií, plánovanie, analýzy, kontrakty a know-how. Má na starosti obchod a s tým spojenú obchodnú politiku. Hlavnou snahou je na základe špecifických požiadaviek klienta ponúknuť maximum mediálneho priestoru. Nedávno sa stal oteckom, baví ho vymýšľať voľnočasové aktivity pre deťúrence, aktivity, ktoré ich nielen zabavia ale aj poučia a naučia … osvojil si Komenského motto “Škola hrou”. Obdivuje detskú úprimnosť a priamočiarosť, rád číta, píše, maľuje, šoféruje a má rád Študentskú pečať ;)

Kontakt: mosko@kamsdetmi.sk

Elena Bolfová
Elena Bolfová

Som jedna z pracujúcich mamín – ôsmy rok pracujem ako učiteľka v Bratislave. Pred dvoma rokmi sa mi úplne zmenil celý svet a mojím svetom je môj ročný syn. Milujeme turistiku a cestovanie – najviac zaujímavosti a tvorivé podujatia – nie len na Slovensku ale v celej Európe.

Anikó Turčanová
Anikó Turčanová

Mám 30 rokov a som mamina na materskej dovolenke s dcérkou Noemi (3r.). Momentálne bývame v obci Tekovský Hrádok. Je to obec 13 km pri Leviciach. Medzi moje záľuby patrí čítanie dobrých kníh,rada maľujem a kreslím ak mi to čas dovolí lebo momentálne najviac času trávim s mojou dcérou. Chodíme spolu na ihriská a do materských centier. Rada si pozriem dobrý a kvalitný film. Obľubujem drámy a komédie. V lete patrí medzi moje záľuby aj záhradkárčenie.

Mariana Faithová
Mariana Faithová

Volám sa Mariana a som mamička dvoch nezbedných princezien. Keď sa mi podarí ukradnúť si chvíľku, rada čítam a tvorím, a to je tiež dôvod prečo ma oslovila táto práca. Vždy sa dozviem niečo nové a ostatným rodičom dám tip ako stráviť deň so svojimi ratolesťami. Verím, že detstvo je najkrajšie obdobie človeka a ovplyvňuje jeho ďalší život, preto je potrebné venovať im čo najviac času.