Zimné tábory u VÁS DOMA!

Thumbnail
Kategórie:

Zima je na dvore, zima je v záhrade, zima je v meste, zima je v lese. Všade navôkol je biela ľadová krása a za oknami padá sneh.

Aj keď za vašimi oknami to práve takto zimnô nevyzerá, nevadí, pridajte sa k nám a urobte si zimné tábory u vás doma!

Zimná jazda na prázdninových saniach začína v kuchyni. Uvarte si doma s deťmi snehuliaka, ktorý sa vám neroztopí, dokonca ho môžete aj spapať.

Tento DIY projekt nájdete tu: https://vytvormesi.sk/napady/snehuliak-z-vajicok-2/

 

Ak radi trávite s deťmi voľný čas v prírode, prinášame tipy na hry vonku:

HÁDZANIE ŠIŠKOU NA CIEĽ –  Z konárov stromov si vytvoríte kruh a deti majú za úlohu trafiť šiškou do kruhu.

HRA NA DETEKTÍVOV – Hrať sa na detektívov je pre deti vždy veľká zábava. Vyberte sa na prechádzku do lesa a nechajte ich objavovať rôzne poklady ukryté v prírode. Môže to byť kamienok, vetvička, šiška alebo čokoľvek, čo ich zaujme. Doma si spolu môžete z nálezov vytvoriť peknú koláž alebo obrázok.

SNEŽNÝ ANJEL – Táto hra spočíva v tom, že deti si ľahnú do sypkého snehu a mávajú rukami a nohami. Vďaka tomuto pohybu vytvoria na snehu obraz anjela.

MAĽOVANIE NA SNEH – Aj malí kreatívci sa v zime zabavia. Zoberte vonku vodové farby a povedzte deťom, aby sa pokúsili na sneh namaľovať obrázky podľa vlastnej fantázie.

KRESLENIE STOPAMI – Stačí, keď nájdete neporušenú snežnú plochu, ktorá sa razom premení na veľké detské umelecké plátno. Deti postupne vytváraním stôp môžu vytvoriť obrázky alebo niečo do snehu napísať.

Zimnú atmosféru si môžu vaše deti vytvoriť aj doma v detskej izbe. Prinášame vám jednoduchý návod na zimnú dekoráciu do izby:

Tento DIY projekt nájdete tu: https://vytvormesi.sk/napady/zimna-dekoracia-do-izby/

 

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru a príjemnú spoluprácu, ktorú sme spoločne zažili v tomto roku. Prajeme vám Vianoce plné štedrosti, pohody, lásky a pokoja. V novom roku 2021 vám želáme veľa zdravia, šťastia, osobných a pracovných úspechov!

 

Váš tím dennnetabory.sk

Zdroj: www.dennetabory.sk

Podobné články